ACED – Wymarzony PresLocke Vol 1 Polish

PresLocke Vol 1 Polish
Release Date: September 27, 2019

Ace Locke jest hollywoodzkim gwiazdorem i doskonale wie, jak działa na kobiety. Ale to nie one go interesują, a model z billboardu, koło którego przejeżdża niemal codziennie. Seksowny, przystojny i ubrany jedynie w skórzana kurtkę i niewiele pozostawiające dla wyobraźni białe slipki. Minęło co prawda wiele czasu, od kiedy Ace ujawnił się jako gej, jednak wciąż nie ma odwagi związać się z mężczyzną – doskonale wie, że mógłby zapłacić za to karierą. Dlatego woli nie podejmować ryzyka i skupić się na pracy, a w każdej wolnej chwili marzyć o przystojniaku, którego imienia nawet nie zna.

Dylan Prescott przyjechał do L.A., by zostać modelem, a po bardzo udanej kampanii reklamowej dostał szansę, by zagrać w filmie. I to u boku swojego największego idola – Ace’a Locke’a. Dla Dylana to spełnienie najskrytszych marzeń, ale i powód do stresu. W końcu jest nowicjuszem wrzuconym na głęboką wodę i w dodatku nie wyobraża sobie, jak zachowa spokój przy gwiazdorze, który od wielu lat jest głównym bohaterem jego łóżkowych fantazji.

Obaj mężczyźni spotykają się w studiu filmowym i od razu zaczyna miedzy nimi iskrzyć. Kłopot w tym, ze pewny siebie Dylan nie kryje się z tym, kim jest i czego pragnie, zaś Ace obawia się plotek i prześladujących go przez całą dobę paparazzi…